Szakmai napon a jog útvesztőjében

2016. november 21-én az Egyházi Könyvtárak Egyesülése megrendezte A jog útvesztőjében, avagy hogyan legyünk naprakészek a könyvtárakat érintő törvények változásaiban című szakmai napját, melyet a Dr. Szent-Iványi Sándor Unitárius Gyűjtemény Könyvtárában tartottak. A rendezvényen könyvtárunk is résztvett. A délelőtt Ásványi Ilona köszöntője, majd dr. Kenyéri Katalin (EMMI Közgyűjteményi Főosztály) előadása hangzott el, délután pedig Gaálné Kalydy Dóra (általános főigazgató-helyettes, MTA KIK) , dr. Keveházi Katalin (főigazgató, SZTE Klebelsberg Könyvtár), Fülöp Ágnes (főigazgató, KSH Könyvtár), valamint dr. Fodor Péter (főigazgató, Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár) előadását hallhatták. Végül pedig egy kerekasztal beszélgetés következett, melynek moderátora Baranya Péter volt.

A rendezvényről készült fotók az Egyházi Könyvtárak Egyesülése honlapján megtekinthetőek.

Link: Fotók a szakmai napról