Újra megnyílt a könyvtár
2026. január 20.Január 20-án – a Magyar Kultúra Napja hetében – ismét megnyílt a pannonhalmi könyvtár.
Az átadó ünnepségen Hortobágyi T. Cirill főapát úr köszönte meg a közreműködő szakemberek és támogatók segítségét, majd Kiss-Hegyi Anita, a kulturális kapcsolatokért felelős államtitkár asszony mondott köszöntőt.




